98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

question_answer قیمت پوسته سپر پراید و خرید آن

از آنجایی که ماشین پراید دارای انواع مختلفی می باشد، در نتیجه پوسته سپر هایی که برای این ماشین ساخته شده است، قیمت های مختلفی دارد. از این رو

قیمت پوسته سپر پراید بسته به نوع آن متفاوت می باشد.

پوسته سپر، یکی از لوازم یدکی مفید ماشین پراید است. که هم در سپر جلو و هم در سپر پشت از آن استفاده می شود.

نقش اصلی این وسیله این است که از وارد شدن ضربه به خودرو جلوگیری کند و بتواند آن را دفع نماید. همچنین پوسته سپر پراید، در زیبایی ظاهری خودرو نیز نقش مهمی دارد و به آن کمک می کند. 

محل قرارگیری پوسته سپر جلو در قسمت جلویی خودرو می باشد. پوسته سپر پراید، از پلاستیک فشرده ساخته می شود چون این امر باعث می شود تا مقاومت ماشین در برابر ضربه و فشار افزایش پیدا کند.

قیمت پوسته سپر پراید

همانطور که در بالا هم گفته شد، اجزای تشکیل دهنده مجموعه سپر بر اساس نوع و مدل خودرو متفاوت است. پوسته سپر یکی از قطعات اصلی تشکیل دهنده مجموعه سپر خودرو می باشد. قیمت سپر خودروی پراید متفاوت می باشد اما در تمامی خودروها آن پوسته ای که در قسمت جلویی و عقبی خودرو نصب می شود، عملکردی یکسان دارد. مقاوم بودن این قطعه در برابر ضربه و همچنین فشار و فرم و شکل زیبای آن، از نکات مهم در مورد این قطعه است. هنگام تعویض این قطعه، به سالم بودن دیگر قطعات تشکیل دهنده مجموعه سپر دقت کنید. نصب مناسب و دقیق این قطعه، در عملکرد مجموعه سپر بسیار موثر است.

نقش تولید کننده در تعیین قیمت پوسته سپر پراید:

یکی از شرکت هایی که در سراسر کشور شعبه دارد و این وسیله را تولید می نماید، شرکت سایپا می باشد. برند سایپا برای تامین و توزیع قطعات یدکی باکیفیت، از کارشناسان مجرب و نیروی کارآمد استفاده می کند. این شرکت در راستای تولید محصولات باکیفیت، موفق به اخذ تاییدیه های مختلف شده است.

علاوه بر شرکت سایپا شرکت ایران خودرو نیز در تولید وسایل جانبی خود رو نقش اساسی دارد و مانند سایپا دارای شعبات گوناگون در شهر های مختلف می باشد.

در حال حاضر این دو شرکت در حال رقابت تنگاتنگی هستند و قیمت های نزدیک به همی دارند که ثابت نیست و دائما در حال تغییر می باشد.

البته قابل ذکر است که علاوه بر سپر ها و پوسته های نو که در بازار و نمایندگی ها وجود دارند، اکثر تعمیرگاه ها نیز هستند که با رنگ آمیزی یا جوشکاری یا ایجاد اندکی تغییرات در این وسایل، آن ها را به صورت دسته دوم به فروش می رسانند. 

خرید پوسته سپر پرایدسپر جلو و عقب از آن دسته از قطعات بدنه هستند که اجزاء جانبی آن ها نسبتا زیاد است و به دو صورت خام و رنگ‌آمیزی‌شده در بازار وجود دارد. اجزاء جانبی سپر در بازار به صورت جداگانه به فروش می‌رسد که شامل موارد زیر می باشد:

  • پیچ‌ها
  • دیاق
  • پفکی
  • و‌ 

این اجزاء قیمت چندانی هم ندارند و قیمت اصلی مربوط به پوسته سپر می باشد.

 

اگر به دنبال پیدا کردن قیمت پوسته سپر پراید هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که برای مشاهده قیمت های به روز و خرید به سایت

یدک یار مراجعه بفرمایید. در این سایت انواع پوسته های سپر پراید همراه با قیمت های آن وجود دارد.


yadakyar

کلمات کلیدی: سپر ,پوسته ,قیمت ,های ,پراید ,خودرو ,پوسته سپر ,می باشد ,سپر پراید ,که در ,قیمت های ,قیمت پوسته سپر ,پوسته سپر پراید ,تشکیل دهنده مجموعه ,دهنده مجم?

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%